Dvojni merilnik globine nosu 0 - 300 mm ASIMETO
Analogni globinski merilnik z dvojnim nosom, nerjaveče jeklo s utrjenimi in natančno zemeljskimi merilnimi površinami Osnovna dodatna oprema: garancijski list, uporabniški priročnik, certifikat za umerjanje, usnjena torbica.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Merilna naprava |
|---|---|
| Warranty: | 2 leti |
| Weight: | 1 kg |
| EAN: | 8590792047175 |
| Dodatek: | 0,05 mm |
| Obsegu: | 0 – 300 mm |
| Manufacturing company : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Address : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| EU representative of the manufacturer : | ASIMETO Germany GmbH |
| Address of the EU representative : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| Email of the EU representative : | kontakt@asimeto.de |
