Platišča iz lahke zlitine zahtevajo nežno silo. In občutljivo orodje, ki jih lahko doseže. Visokokakovostno jeklo CrMoV posebnih udarnih vtičnic Fortum, kovano in utrjeno na HRC 58, si lahko privošči ultra tanko steno.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Udarni nasadni ključ/matice |
|---|---|
| Warranty: | 2 leti |
| Weight: | 1.38 kg |
| EAN: | 8595126929608 |
| Dolžina: | 79 mm |
| Kvadrat: | 1/2 " |
| Obseg sklopa: | 17 |
| The item has been sold out… | |
Vrhunsko orodje z dolgoletnimi izkušnjami. V njegovem srcu so prvovrstni materiali, obdelani z najsodobnejšimi tehnologijami. Rezultat je orodje, ki je zanesljivo v vseh pogojih. In ker pri razvoju in oblikovalskih rešitvah sodelujejo ljudje, ki so vajeni dela z orodjem, mnoga naša orodja prinašajo presenetljive patentirane izboljšave, ki jih boste kot strokovnjak cenili v praksi.
| Manufacturing company : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Address : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
