Rezalnik z 2 karbidno spajkanimi ploščami za utore, skupne dolžine 102 mm.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Lesarstvo - Razprodaja |
|---|---|
| Warranty: | 2 leti |
| Weight: | 0.185 kg |
| EAN: | 8590792015259 |
| D - delovni premer rezalnika: | 19 mm |
| d – premer stebla: | 12 mm |
| I – Delovna dolžina rezalnika: | 51 mm |
| L – Skupna dolžina orodja za vodilo: | 102 mm |
