Svetlobni tok 1.155 lm, vtičnica R7s.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Svetlobna tehnika |
|---|---|
| Warranty: | 2 leti |
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595216606983 |
| Moči: | 20 W |
| Hraniti: | 230 V |
| Dimenzije: | 118 × 50 mm |
| število svetlobnih virov: | 1 kos |
| Barva: | bel |
| Življenju: | 6.000 ur |
| Manufacturing company : | Panlux s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Průmyslová 882, 252 61 Jeneč, Česká republika |
| E-mail : | panlux@panlux.cz |
