Enoročno. Objemke POWER GRIP 600 mm
Proizvedeno na Češkem 
Vpenjanje z eno samo roko + enostavna pretvorba ekspanzijske sponke = idealna objemka za vsako delavnico.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Lesarstvo - Razprodaja |
|---|---|
| Warranty: | 2 leti |
| Weight: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590792006004 |
| Širi: | 200 – 850 mm |
| Stiskala: | 0 – 600 mm |
| Manufacturing company : | improtech s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Vodičkova 710/31, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, Česká republika |
| E-mail : | info@photorobot.com |
