LOC-LINE 1/2" sistem.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | 1/2" cevi in pribor |
|---|---|
| Warranty: | 2 leti |
| Weight: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590792056580 |
| Maksimalna delovna temperatura: | 76 °C |
| Temperatura taljenja: | 165 °C |
| Rodila: | 1/2 ̋ |
| Manufacturing company : | Lockwood Products, Inc. (LOC-LINE) |
|---|---|
| Address : | P.O. Box 1546 Lake Oswego, OR 97035, USA |
| E-mail : | info@loc-line.com |
| EU representative of the manufacturer : | Pro Export Plus, spol. s r. o. |
| Address of the EU representative : | V Korytech 3234/18A, 100 00 Praha 10 Strašnice, Česká republika |
| Email of the EU representative : | obchod@proexport.cz |
