Sportsmaster CRF High K
16+6+25
Sportsmaster High K (2-3 mesece) je kombinacija tehnologije hranil s kontroliranim sproščanjem in večkomponentnih granuliranih gnojil. Zagotavlja enakomerno rast brez nenadnih nihanj. Del gnojila je brez obloge, kar omogoča takojšnjo reakcijo.
Sportsmaster CRF High K uporablja patentirani tehnologiji premazov Poly-S in PACE podjetja ICL Specialty Fertilizers. Dodatek kalija krepi celično steno in pomaga uravnavati vodo v rastlinah.
Idealno je za uporabo pred obdobjem ekstremnih temperatur ali za pripravo na zimo – spomladi bo zagotovilo bujno trato. Dušik s kontroliranim sproščanjem se rastlinam dovaja le v pogojih, ki so ugodni za rast, in pomaga rastlino pripraviti na stresna obdobja.
Navodila za uporabo:
Nanesite na suhe liste. Zalivanje po nanosu pomaga pri enakomerni porazdelitvi, pospeši začetni učinek in zmanjša vidnost sledi uporabnika.
Nanos je treba izvesti po prezračevanju, kot je prezračevanje z votlimi konicami, prebadanje in/ali skarifikacija, da se prepreči poškodba granul. Izogibajte se uporabi v zmrzovalnem ali suhem vremenu.
Če se izdelek razlije po pločniku, betonu, oblačilih itd., ga takoj odstranite, saj lahko povzroči madeže.
Prednosti:
- visoka vsebnost kalija krepi celične stene in pomaga uravnavati vodo
- idealno za uporabo pred obdobji ekstremnih temperatur
- odlična priprava na zimo, bo zagotovila čudovito trato spomladi
- dušik s kontroliranim sproščanjem se sprošča le v pogojih, ugodnih za rast
| Čas za prijavo | september in oktober, februar in marec |
| Trajanje | 2–3 mesece |
| Velikost granul | 2–4,5 mm |
| Odmerjanje | 20–30 g/m² |
| Težak | 835–1250 m² |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 25.1 kg |
| EAN: | 8712994007492 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Dolgotrajno: | da |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
