Sierrablen Plus Stress Controll 03M 15-00-28+2MgO 25 kg
SierrablenPlus za nadzor stresa
15-0-28+2MgO
SierrablenPlus (3 mesece) zagotavlja najboljšo pripravo na zimske mesece in zagotavlja gosto rast spomladi. To gnojilo ponuja dušik s kontroliranim sproščanjem, ki se sprošča le v pogojih, ugodnih za rast, kar pomaga rastlino pripraviti na stresna obdobja.
Dodatek magnezija spodbuja barvo trate in prekriva znake stresa. Visok odmerek kalija krepi celično steno rastline. Izdelek uporablja patentirani tehnologiji premazov Poly-S in PACE podjetja ICL Specialty Fertilizers.
Navodila za uporabo:
Nanesite na suhe liste. Zalivanje po nanosu pomaga pri enakomerni porazdelitvi in pospeši začetni učinek. Izogibajte se nanosu v zmrzali ali suhem vremenu. Gnojilo je treba izvesti po prezračevanju, kot je prezračevanje z votlimi konicami, prebadanje in/ali skarifikacija, da se prepreči poškodba granul.
Prednosti:
- idealno za pripravo na zimo
- zagotavlja bogato zeleno trato spomladi
- dušik s kontroliranim sproščanjem pomaga rastlino pripraviti na stresna obdobja
- visoka vsebnost kalija krepi celično steno
- pozitivno vpliva na regulacijo vode v rastlini
- dodani magnezij podpira obarvanost in prekriva znake stresa
- je bolj odporna na ekstremne temperature
| Obdobje prijave | september in oktober, februar in marec |
| Trajanje akcije | 3 mesece |
| Velikost granul | 1 - 2,5 mm |
| Odmerjanje | 35 g/m² |
| Težka | 710 - 1000 m² |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 25 kg |
| EAN: | 8712994003326 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Dolgotrajno: | da |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
