Sierrablen Plus 19-05-18+2MgO+TE 25 kg Active 03M
Sierrablen Plus Active
19-5-18+2MgO+TE
Sierrablen Plus Active je uravnoteženo gnojilo NK z vsebnostjo fosforja. Dopolnjeno je s celotnim kompleksom elementov v sledovih, ki pozitivno vplivajo na zdravje trate in prispevajo k regeneraciji po stresu. Vsebuje tudi dodatek magnezija, ki spodbuja obarvanost in prikriva znake stresa.
Sierrablen Plus Active je idealno gnojilo z nadzorovanim sproščanjem hranil za uporabo od pomladi do jeseni. Uporablja patentirano tehnologijo premaza Poly-S podjetja ICL Specialty Fertilizers.
Navodila za uporabo:
Nanesite na suhe liste. Zalivanje po nanosu pomaga pri enakomerni porazdelitvi in pospeši začetni učinek. Izogibajte se uporabi v zmrzali ali suhem vremenu. Nanos je treba izvesti po prezračevanju, kot je prezračevanje z votlimi konicami, prebadanje in/ali vertikulacija, da se prepreči poškodba granul.
Prednosti:
- uravnoteženo gnojilo NK z nadzorovanim sproščanjem, ki vsebuje fosfor
- za uporabo kadar koli od pomladi do jeseni
- popoln kompleks elementov v sledovih in dodan magnezij
- pozitivno vpliva na barvo in zdravje trate
- prekriva znake stresa in pomaga pri regeneraciji po stresu
| Obdobje uporabe | Od junija do sredine septembra |
| Trajanje delovanja | 3 mesece |
| Velikost granul | 1 - 2,5 mm |
| Doziranje | 35 g/m² |
| Težko | 710 m² - 1000 m² |
| Category: | Poletna gnojila |
|---|---|
| Weight: | 25 kg |
| EAN: | 8712994003302 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Dolgotrajno: | da |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
