Ob nakupu tega paketa JE POŠTNINA BREZPLAČNA.
Ta znižani paket bo zagotovil celoletno gnojenje trate, vsebuje gnojila, primerna za pomlad, poletje in jesen.
ProTurf SPRING 25 kg
Sestava: 21-5-6+2,5CaO+2,5MgO
ProTurf Jaro je popolno gnojilo s počasnim sproščanjem, bogato z dušikom in polihalitom. Je edinstven naravni vir kalija, magnezija, kalcija in žvepla, ki zagotavlja zdravo in odporno trato. Del dušika je v prevlečeni obliki in je takoj na voljo. Rezultat je opazen v kratkem času, tudi ko je temperatura tal relativno nizka. Zahvaljujoč majhnim granulam brez prahu in njihovi sposobnosti sproščanja hranil ne glede na vreme, ProTurf izboljša kakovost trate. Posebej primeren za trate z višino košnje 6 mm. ProTurf je namenjen predvsem uporabi v obdobju rasti.
| Obdobje uporabe | Od marca do junija |
| Trajanje delovanja | 2 meseca |
| Velikost granul | 1 - 2,5 mm |
| Odmerjanje | 20 - 35 g/m² |
| Reakcija trate | 7 dni |
ProTurf POLETJE 25 kg
Sestava: 15-6-15+7CaO+2,5MgO
ProTurf je gnojilo s počasnim sproščanjem z mini granulami, bogato s polihalitom. Je edinstven vir kalija, magnezija, kalcija in žvepla, ki zagotavlja zdravo in odporno trato. Del dušika je v prevlečeni obliki z uporabo tehnologije Poly-S. Rezultat je opazen v kratkem času, tudi ko je temperatura tal relativno nizka. Zahvaljujoč majhnim granulam brez prahu in njihovi sposobnosti sproščanja hranil ne glede na vreme, ProTurf izboljša kakovost vaše trate. ProTurf je namenjen predvsem uporabi v obdobjih, ko so rastline izpostavljene visokemu stresu (poleti in pozimi).
Navodila za uporabo:
- nanesite na suhe liste
- zalivanje po nanosu pomaga pri enakomerni razpršitvi in pospeši začetni učinek
- izogibajte se uporabi med zmrzaljo ali sušo
- zalivanje po nanosu zmanjša tveganje vidnih sledi
- nanos je treba izvesti po prezračevanju, kot je prezračevanje z votlimi konicami, prebadanje ali skarifikacija, da se prepreči poškodba granul
| Čas nanosa | od junija do sredine septembra |
| Trajanje | 2 meseca |
| Velikost granul | 1 - 2,5 mm |
| Odmerjanje | 20 - 35 g/m² |
| Reakcija trate | 7 dni |
ProTurf JESEN 25 kg
Sestava: 12-5-20+2CaO+2MgO
ProTurf je gnojilo s počasnim sproščanjem z mini granulami, bogato s polihalitom. Je edinstven vir kalija, magnezija, kalcija in žvepla, ki zagotavlja zdravo in trpežno trato. Del dušika je v prevlečeni obliki z uporabo tehnologije Poly-S. Rezultat je opazen v kratkem času, tudi če je temperatura tal relativno nizka. Zaradi majhnih granul brez prahu in njihove sposobnosti sproščanja hranil ne glede na vreme ProTurf izboljša kakovost trate. ProTurf je posebej zasnovan za uporabo v obdobjih, ko so rastline izpostavljene velikemu stresu (poleti in pozimi).
| Obdobje prijave | Od junija do oktobra |
| Trajanje | 2 meseca |
| Velikost granul | 1 - 2,5 mm |
| Odmerjanje | 20–35 g/m² |
| Reakcija trate | 7 dni |
| Category: | Celoletna gnojila |
|---|---|
| Weight: | 76 kg |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Dolgotrajno: | da |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
| The item has been sold out… | |
