ProTurf Jaro je popolno gnojilo s počasnim sproščanjem, bogato z dušikom in polihalitom. Je edinstven naravni vir kalija, magnezija, kalcija in žvepla, ki zagotavlja zdravo in odporno trato. Del dušika je v prevlečeni obliki in je takoj na voljo. Rezultat je opazen v kratkem času, tudi ko je temperatura tal relativno nizka. Zahvaljujoč majhnim granulam brez prahu in njihovi sposobnosti sproščanja hranil ne glede na vremenske razmere, ProTurf izboljša kakovost trate. Posebej primerno za trate z višino košnje 6 mm. ProTurf je namenjen predvsem uporabi v obdobju rasti.
Sestava: 21-5-6+2,5CaO+2,5MgO
Prednosti:
- hitro ozelenitev, rast pod nadzorom
- idealen za "prebujanje" trate tudi v hladnem vremenu
- mini granule sproščajo dušik postopoma zaradi pakiranja s tehnologijo Poly-S
- fine granule s homogeno embalažo imajo boljši učinek
- boljša disperzija pri nanašanju z aplikatorjem
- prilagodljivo odmerjanje, brez povzročanja madežev
- hitro topen, ne vpliva na igro
- enostaven nanos; je čisto, brez prahu in vonja
- vsebuje magnezij, ki spodbuja obarvanost in zmanjšuje stres rastlin
Navodila za uporabo:
- nanesite na suhe liste
- zalivanje po nanosu pomaga pri enakomerni porazdelitvi in pospeši začetni učinek
- izogibajte se nanosu v zmrzali ali suši
- zalivanje po nanosu zmanjša tveganje za vidne sledi
- nanos je treba izvesti po prezračevanju, kot je prezračevanje z votlo konico, prebadanje ali skalifikacija, da se prepreči poškodba granul
| Čas nanosa | od marca do junija |
| Trajanje delovanje | 2 meseca |
| Velikost granul | 1 - 2,5 mm |
| Odmerjanje | 20 - 35 g/m² |
| Reakcija trate | 7 dni |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 26 kg |
| EAN: | 8712994018610 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Dolgotrajno: | da |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
