Landscaper Pro Weed Control 15 kg - gnojilo 2 v 1 za zatiranje plevela
Landscaper Pro® zatiranje plevela + gnojilo
Sestavine: 22-5-5+2,4D + dikamba
Zatiranje plevela je gnojilo s počasnim sproščanjem, ki vsebuje herbicid. Po nanosu herbicid prodre v plevel in ga uniči. V treh do štirih tednih bo plevel izginil in trata bo videti bolj zelena. Vsebovane hranilne snovi zagotavljajo, da trata hitro prekrije gole površine.
Prednosti:
- hrani trato in uniči plevel z enim samim nanosom
- izboljša videz trate
- mini granulacija zagotavlja optimalen stik s plevelom
- visoka vsebnost dušika spodbuja rast, potrebno za prekrivanje golih mest
Navodila za uporabo:
Priporočamo nanos na vlažno trato. Vsako namakanje po nanosu bo pomagalo raztopiti izdelek in zagotoviti hitrejši začetni učinek. Ne nanašajte v zmrzali ali pretirano suhih razmerah. Idealno je, da gnojilo Weedcontrol uporabite šele po prezračevanju/vertikulaciji, sicer obstaja nevarnost poškodbe granul.
Plevel, ki se ga boste zagotovo znebili:
plazeča detelja, plazeča zlatica, rumenkasta marjetica, plavica, bunika, trpotec, regrat, ptičja nogica, navadni rman
| Obdobje uporabe | Od aprila do septembra |
| Trajanje delovanja | 6–8 tednov |
| Granule velikost | 0,2 - 2,5 mm |
| Odmerjanje | 20 g/m2 |
| Topnost | 7 dni (vidno izgine s površine) |
| Reakcija trate | 7 dni |
| Celoten paket 15 kg | 750 m2 |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009656 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
| Velikost granul: | mini |
