Landscaper Pro pomlad in poletje
Sestava: 20-0-7+3CaO+3MgO
Visokokakovostno gnojilo z nadzorovanim sproščanjem hranil, idealno za uporabo spomladi in poleti.
LandscaperPro pomlad in poletje Poletje je učinkovito gnojilo z nadzorovanim sproščanjem hranil, ki vam bo zagotovilo hiter in močan odziv ter stalno oskrbo s hranili 3 mesece.
Prednosti:
- Hiter učinek
- Odlično razmerje med ceno in zmogljivostjo
- Neprekinjeno sproščanje hranil 2-3 mesece
- 14px; družina pisav: verdana, ženeva;">Optimalna oskrba s hranili za izboljšanje kakovosti trate
- Hiter učinek z dobro obarvanostjo
| Čas nanašanja | Marec - avgust |
| Trajanje delovanja | 2–3 mesece |
| Velikost granul | 1–2,5 mm |
| Odmerjanje | 25–35 g/m² |
| Reakcija trate | 7 dni |
| Celoten paket 5 kg | 142–200 m² |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 5.1 kg |
| EAN: | 8712994016388 |
| Linija izdelkov: | Landscaper Pro |
