Landscaper Pro® New Grass
Sestava: 20-20-8
Idealno gnojilo za uporabo pri vzpostavljanju trate ali ponovnem sejanju. Tehnologija premaza Poly-S nadzoruje sproščanje dušika, kar zagotavlja uravnoteženo rast in dober razvoj korenin. Visoka vsebnost fosforja podpira tudi nastanek korenin. Fina granulacija je idealna za enakomerno porazdelitev hranil.
Prednosti:
- Idealno za setev ali polaganje travnate preproge; visoka vsebnost fosforja podpira nastanek korenin
- maksimalna varnost za mlade trate, minimalno tveganje za opekline
- drobni granulati zagotavljajo enakomerno porazdelitev hranil
Navodila za uporabo:
Nanesite na suhe liste. Zalivanje po nanosu pomaga pri enakomerni porazdelitvi in pospeši začetni učinek. Izogibajte se nanosu v času zmrzali ali suše. Nanos je treba opraviti po prezračevanju, kot je prezračevanje z votlimi konicami, prebadanje in/ali skarifikacija, da se prepreči poškodba granul.
| Čas nanosa | Od marca do avgusta |
| Trajanje delovanja | 3 mesece |
| Velikost granul | 1,0 - 2,5 mm |
| Odmerjanje | 20 - 45 g/m² |
| Topnost | srednja - dolga |
| Reakcija trate | 4 dni |
| Celoten paket 15 kg | 333 - 750 m² |
| Category: | Gnojila za setev |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| EAN: | 8712994017842 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Dolgotrajno: | da |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
