Landscaper Pro® Flora
Sestava: 15-9-11+3MgO
Landscaper Pro® Flora temelji na priznani tehnologiji Osmocote podjetja ICL Specialty Fertilizers in je bil posebej razvit za obdelavo obrob, grmovnic, dreves, posod, rastlin v loncih ali visečih košarah. Hranila se sproščajo postopoma in enakomerno skozi vso sezono, kar ima za posledico dosledno lepe in zdrave cvetove. Dodatek magnezija daje listom bogato zeleno barvo.
Prednosti:
- za uporabo na robnikih, drevesih, rastlinah v posodah in visečih košarah
- edino hranilo za celotno sezono
- hranila zagotavljajo zdrave rastline in lepe cvetove
Navodila za uporabo:
Za najboljše rezultate gnojilo vmešajte v zemljo ali rastni substrat. Lahko ga nanesete tudi ročno ali z aplikatorjem na površino substrata. Zalivanje po nanosu bo sprožilo mehanizem sproščanja gnojila.
| Čas nanosa | Od marca do oktobra |
| Trajanje delovanja | 5 - 6 mesecev |
| Velikost granul | < 5 mm |
| Doziranje | 35 g/m² |
| Celoten paket 15 kg | 428 m² |
| Category: | Gnojila za balkonske rastline |
|---|---|
| Weight: | 15.1 kg |
| EAN: | 8712994008116 |
| Uporaba gnojil: | balkonske rastline |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Dolgotrajno: | da |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
