Landscaper Pro® Vsestransko sredstvo
Sestava: 24-5-8+2MgO
Ta izdelek je primeren za uporabo po obdelavi trate proti mahu in plevelu. Stalno sproščanje hranil zagotavlja uravnoteženo rast in dobro tvorbo korenin.
Prednosti:
- mini granule za enakomerno porazdelitev; ne moti programov vzdrževanja
- podpira razvoj mlade trave v močan in povezan sestoj
- idealno za uporabo v kombinaciji z izdelkom "Pre-Winter"
- dodan magnezij za boljšo obarvanost
Uporaba:
Nanesite na suho listje. Zalivanje po nanosu pomaga pri enakomerni porazdelitvi in pospeši začetni učinek. Izogibajte se nanosu v zmrzali ali suhem vremenu. Nanos je treba izvesti po prezračevanju, kot je prezračevanje z votlo konico, prebadanje in/ali skarifikacija, da se prepreči poškodba granul.
| Obdobje prijave | Od marca do junija |
| Trajanje | 4 - 5 mesecev |
| Velikost granul | 0,5 - 2,5 mm |
| Odmerjanje | 20 - 45 g/m² |
| Topnost | srednja - dolga |
| Reakcija trate | 1 - 3 dni |
| Celoten paket 15 kg | 333 - 750 m² |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009380 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Dolgotrajno: | da |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
