Landscaper Pro: Pomlad in poletje 15 kg 20-0-7+9CaO+3MgO
Landscaper Pro pomlad in poletje
Sestava: 20-0-7+9CaO+3MgO
Visokokakovostno gnojilo z nadzorovanim sproščanjem hranil, idealno za uporabo spomladi in poleti.
LandscaperPro pomlad in poletje Poletje je učinkovito gnojilo z nadzorovanim sproščanjem hranil, ki vam bo zagotovilo hiter in močan odziv ter stalno oskrbo s hranili 3 mesece.
Prednosti:
- hiter učinek
- odlično razmerje med ceno in zmogljivostjo
- neprekinjeno sproščanje hranil 2 - 3 mesece
- 14px; družina pisav: verdana, ženeva;">optimalna oskrba s hranili za izboljšanje kakovosti trate
- hiter učinek z dobro obarvanostjo
| Čas nanašanja | Marec - avgust |
| Trajanje delovanja | 2–3 mesece |
| Velikost granul | 1–2,5 mm |
| Odmerjanje | 25 - 35 g/m² |
| Reakcija trate | 7 dni |
| Celoten paket 15 kg | 428–600 m² |
| Category: | Jesenska gnojila |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009434 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Dolgotrajno: | da |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
