Gnojilo Greenmaster ProLite Double K
Sestava: 07-00-14+4Fe
Gnojilo Greenmaster Pro-Lite Double K ima visoko vsebnost kalija, ki izboljša odpornost trate v stresnih obdobjih. To še posebej velja, če je v tleh dovolj fosfata.
Ta izdelek omejuje kopičenje fosfatov in, če je vključen v program gnojenja, zmanjšuje razvoj enoletne travniške trave (Poa annua).
Je tudi idealno mini granulirano gnojilo za uporabo v vročem poletju in redni jesenski sezoni. Ta izdelek podpira odpornost proti stresu in boleznim ter pomaga premagati obdobja pomanjkanja kalija (razmerje med dušikom in kalijem je 1:2).
Prednosti:
- idealno jesensko gnojilo z veliko fosforja
- nizka vsebnost dušika omogoča uporabo skozi vse leto
- visoka vsebnost kalija poveča odpornost travnate površine
- pozitivno vpliva na kopičenje fosforja v tleh
- omejuje kopičenje fosfatov
Navodila za uporabo:
- Nanesite na suhe liste. Če v 1–2 dneh po nanosu ne dežuje, gnojilo zalijte. Namakanje pomaga pri boljši razpršitvi granul in na zelo nizko pokošenih tratah zmanjša tveganje, da bi kosilnica pobrala granule.
- Izogibajte se uporabi v zmrzali in suhem vremenu. Premaz po nanosu bo zmanjšal vidnost sledi upravljavca. Če se izdelek razlije po pločniku, betonu, oblačilih itd., ga takoj odstranite, sicer obstaja nevarnost neželene razbarvanja površine.
- Postopke, kot sta vertikulacija in/ali nega, odložite do 3. dne po nanosu; to bo omogočilo, da se granule pravilno razpršijo.
| Obdobje prijave | Od junija do oktobra |
| Trajanje | 6 tednov |
| Velikost granul | 0,5 - 1,7 mm |
| Odmerjanje | 30-35 g/m² |
| Disperzijski produkt | 3–4 dni |
| Reakcija trate | 7 dni |
| Celoten paket 25 kg | 714 - 833 m² |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 26 kg |
| EAN: | 8712994008086 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
| Velikost granul: | mini |
