Greenmaster Pro Lite NK
Sestava: 12-0-12+3MgO+2Fe
Gnojilo Greenmaster Pro-Lite NK ima visoko vsebnost dušika, ki podpira pravilno rast. Ta dušik pomaga trati tudi pri okrevanju po obdobjih intenzivnega stresa.
Formulacija brez fosforja pomaga uravnavati zaloge fosforja v tleh. Povečana vsebnost kalija krepi trato med poletnim ali jesenskim stresom. Vsebnost železa in magnezija podpira rast in bogato barvo tudi na lažjih tleh.
Prednosti:
- idealno za uporabo od pomladi do poznega poletja na območjih s pomanjkanjem kalija
- visoka vsebnost dušika zagotavlja pravilno rast
- podpira okrevanje po obdobjih intenzivnega stresa
- pomaga pri upravljanju zalog fosforja v tleh
- dodatek kalija krepi trato v poletnem in jesenskem stresnem obdobju
- železo in magnezij podpirata rast in barvo v lažjih tleh
Navodila za uporabo:
- Nanesite na suhe liste. Če v 1-2 dneh po nanosu ne dežuje, gnojilo zalijte. Namakanje pomaga pri boljši razpršitvi granul in na zelo nizko pokošenih tratah zmanjša tveganje, da bi kosilnica pobrala granule.
- Izogibajte se uporabi v zmrzali in suhem vremenu. Voda po nanosu bo zmanjšala vidnost sledi upravljavca. Če se izdelek razlije po pločniku, betonu, oblačilih itd., ga takoj odstranite, sicer obstaja nevarnost neželene razbarvanja površine.
- Postopke, kot sta vertikulacija in/ali nega, odložite na 3. dan po nanosu; To bo omogočilo pravilno disperzijo granul.
| Čas nanašanja | Od aprila do septembra |
| Trajanje delovanje | 6 tednov |
| Velikost granul | 0,5 - 1,7 mm |
| Odmerjanje | 30-35 g/m² |
| Disperzija izdelka | 3–4 dni |
| Reakcija trate | 7 dni |
| Celoten paket 25 kg | 714 - 833 m² |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 26 kg |
| EAN: | 8594189394200 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
| Velikost granul: | mini |
