Greenmaster Pro-Lite Invigorator Plus 25 kg 4-3-14 +2MgO+8Fe
Greenmaster Pro-Lite Invigorator Plus
Sestava: 4-3-14 +2MgO+8Fe
Granulirano gnojilo z novo sestavo, ki vsebuje večjo vsebnost železa in kalija za boljšo barvo trate. Invigorator Plus je posebej zasnovan za uporabo na površinah s fino trato in pomaga ohranjati njeno zdravje skozi vse leto.
Prednosti:
- hiter odziv in izboljšana barva trate
- fine granule za hitro disperzijo
- dobro deluje pri nizkih temperaturah in pomaga pri rasti v zgodnji sezoni ter izboljša odpornost proti obrabi
- 14px; družina fontov: verdana, ženeva;">pomaga ohranjati zdravo trato spomladi, jeseni in pozimi
- železo in magnezij podpirata odpornost trate
- nizka vsebnost dušika, visoka vsebnost kalija, železo za krepitev trate spomladi, jeseni in pozimi
Navodila za uporabo:
- Nanesite na suho listje. Če v 1-2 dneh po nanosu ne dežuje, gnojilo zalijte. Namakanje pomaga pri boljši porazdelitvi granul, na zelo nizko pokošenih tratah pa zmanjša tveganje, da bi kosilnica pobrala granule.
- Izogibajte se uporabi v zmrzali in suhem vremenu. Voda po nanosu bo zmanjšala vidnost sledi upravljavca. Če se izdelek razlije po pločniku, betonu, oblačilih itd., ga takoj odstranite, sicer obstaja nevarnost neželene razbarvanja površine.
- Postopke, kot sta skarifikacija in/ali nega, odložite do 3. dne po nanosu; to bo omogočilo, da se granule pravilno razpršijo.
| Obdobje nanosa | september do maj |
| Trajanje | 4–6 tednov |
| Velikost granul | 0,5 - 1,7 mm |
| Doziranje | 30–35 g/m² |
| Odvračanje pozornosti od izdelka | 3–4 dni |
| Odziv trate | takojšnja |
| Celoten paket 25 kg | 714 - 833 m² |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 25 kg |
| EAN: | 8712994018863 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
| Velikost granul: | mini |
