Greenmaster Pro Lite Jesen 06-05-11+3MgO+Fe 25 kg
Greenmaster Pro Lite Jesensko gnojilo
Sestava: 06-05-11+3MgO+Fe
Gnojilo Greenmaster Pro-Lite Jesensko gnojilo zagotavlja dovolj fosforja in kalija, ki podpirata nastanek korenin in hkrati zavirata šibko rast. Nizka vsebnost amonijevega dušika pozitivno vpliva na začetek rasti rastlin brez nihanj.
Zaradi 6-odstotne vsebnosti železa se morajo pridelovalci izogibati uporabi na območjih, kjer raste mah, saj to negativno vpliva na njegov videz. Greenmaster Pro-Lite Autumn krepi trato, da je bolj odporna na mehanske poškodbe, in izboljšuje njeno splošno stanje.
Prednosti:
- idealno jeseni ali kot prvo granulirano gnojilo na začetku sezone
- nizka vsebnost dušika in visoka vsebnost kalija pomagata povečati odpornost trate
- pozitivno vpliva na splošno stanje nizke trate za golf
Navodila za uporabo:
- Nanesite na suhe liste. Če v 1-2 dneh po nanosu ne dežuje, gnojilo zalijte. Namakanje pomaga bolje razpršiti granule in na zelo nizko pokošenih tratah zmanjša tveganje, da bi granule pobrala kosilnica.
- Izogibajte se uporabi v zmrzali in suši. Zalivanje po nanosu bo zmanjšalo vidnost sledi upravljavca. Če se izdelek razlije po pločniku, betonu, oblačilih itd., ga takoj odstranite, sicer obstaja nevarnost neželene razbarvanja površine.
- Postopke, kot sta skarifikacija in/ali nega, odložite do 3. dne po nanosu; To bo omogočilo pravilno disperzijo granul.
| Čas uporabe | Od septembra do marca |
| Trajanje delovanja | 6 tednov |
| Velikost granul | 0,5 - 1,7 mm |
| Odmerjanje | 30-35 g/m² |
| Disperzijski produkt | 3–4 dni |
| Reakcija trate | 7 dni |
| Celoten paket 25 kg | 714 - 833 m² |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 26 kg |
| EAN: | 8712994002992 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
| Velikost granul: | mini |
