ICL Greenmaster Pro-Lite Cold Start
Sestava: 11-5-5+8Fe
Gnojilo je namenjeno uporabi na površinah s fino travnatimi površinami, ponudba pa vključuje različne analize, zasnovane za optimizacijo zdravja vaše trate skozi vse leto. Tehnologija granul gnojil »mikro«, ki vsebuje zeolit v homogeni obliki, ima 3D kletki podobno strukturo molekul silicijevega dioksida in aluminijevega oksida.
Prednosti:
- hiter odziv trate
- fine granule za hitro disperzijo
- visokokakovostne sestavine in vzorec sproščanja zagotavljajo zanesljivo in visoko učinkovitost
- dobro deluje pri nizkih temperaturah in pomaga pri rasti v zgodnji sezoni ter izboljša odpornost proti obrabi
- uporablja se lahko kadar koli med sezono
- preprečuje vdor plevela in mahu
- železo in magnezij podpirata odpornost trate
- železov sulfat odbija mah
Navodila za uporabo:
- Nanesite na suhe liste. Če v 1–2 dneh po nanosu ne dežuje, gnojilo zalijte. Namakanje pomaga bolje razpršiti granule in na zelo nizko pokošenih tratah zmanjša tveganje, da bi kosilnica pobrala granule.
- Izogibajte se uporabi v zmrzali in sušnih razmerah. Zalivanje po nanosu bo zmanjšalo vidnost sledi upravljavca. Če se izdelek razlije po pločniku, betonu, oblačilih itd., ga takoj odstranite, sicer obstaja nevarnost neželene razbarvanja površine.
- Postopke, kot sta skarifikacija in/ali nega, odložite do 3. dne po nanosu; To bo omogočilo, da se granule pravilno razpršijo.
- Ne nanašajte na les, kamen ali druge trde površine, saj lahko pride do madežev.
| Čas nanašanja | februar do junij |
| Trajanje | 6 tednov |
| Velikost granul | 0.5 - 1,7 mm |
| Odmerjanje | 30–35 g/m² |
| Odvračanje pozornosti od izdelka | 3–4 dni |
| Odziv trate | 7 dni |
| Celoten paket 25 kg | 714 - 833 m² |
| Category: | Vse za vrt |
|---|---|
| Weight: | 26 kg |
| EAN: | 8712994018825 |
| Uporaba gnojil: | trata |
| Vrsta gnojila: | mineralno |
| Profesionalna uporaba: | da |
| Oblika gnojila: | granulirano |
| Velikost granul: | mini |
